Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

WIGILIA

 

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu, zakończyła wspólną wigilią,  corocznie organizujemy w naszym przedszkolu i  która jest już tradycją. Odbyła się ona 21 grudnia. 

Tym razem odbyła się 21 grudnia. Brały w niej udział wszystkie przedszkolaki. Przed uroczystym obiadem dzieci recytowały wiersze o tematyce świątecznej, śpiewały kolędy i pastorałki. Pani wicedyrektor złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia. Później dzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie nawzajem wszelkiej pomyślności i Wesołych Świąt. Następnie dzieci spożyły obiad wigilijny. Celem takiej uroczystości jest integracja pracowników przedszkola oraz dzieci, wprowadzenie świątecznego nastroju przypomnienie nazw potraw świątecznych oraz wspólne kolędowanie.

tekst i foto: Marta Grabowska

E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1432658
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
852
511
2337
1423519
1432658